W każdym z rodzaju prowadzonych przeze mnie spraw mogę przygotować odpowiednie pismo, apelację, zażalenie, odwołanie, skargę do sądu administracyjnego, z podniesieniem wszelkich koniecznych wniosków, zarzutów i argumentacji.

Dodatkowo, w każdej dziedzinie prawa, którą się zajmuję, mam wieloletnie doświadczenie, wynikające z występowania – z sukcesami – przed organami administracji i przed sądami.

Bardzo lubię swoją pracę, tworzenie pism, reprezentowanie na rozprawach, spotkania i omawianie problemów prawnych.

Mimo, że sprawy mogą być jednego rodzaju, to sytuacja każdej osoby jest inna – brzmi to banalnie, ale naprawdę tak jest – dlatego w każdej sprawie znajduję indywidualne podejście do powierzonego mi problemu.

Ukończyłam Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz aplikację sądową, dobrze zdając egzamin sędziowski.

Pracowałam w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie przez prawie pięć lat. Uzyskałam dyplomy Centrum Prawa Amerykańskiego, Kliniki Prawa, First Certificate in English, Certificate in Advanced English i Zertifikat Deutsch, a także miałam zajęcia na studiach doktoranckich w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w katedrze Prawa Administracyjnego.

Jestem wpisana na listę adwokatów Izby Warszawskiej i od 1 września 2009 r. prowadzę kancelarię indywidualnie.

Nadal stale rozwijam swoją wiedzę z dziedzin prawa, którymi się na co dzień zajmuję.

Pomoc prawna i porady prawne-adwokat Pruszków